Regulamin

Regulamin korzystania z usług animatora

1. Animacja oznacza przygotowanie programu zabaw, oraz zapewnienie atrakcji dla dzieci, młodzieży (oraz rodziców po wcześniejszym uzgodnieniu). Animacja nie jest opieką nad dzieckiem, oznacz to, że jeżeli potrzebujecie państwo animacji i opieki (karmienie, toaleta, przebieranie, usypianie, pilnowanie bezpiecznego snu), trzeba to wyraźnie zaznaczyć w trakcie ustalania warunków umowy. Możecie państwo zamówić tylko animację (cena od 100 zł), tylko opiekę (35 zł za godz), lub to i to.

2. Nie ustalam z rodzicami szczegółów programu animacyjnego, zależy nam na tym, aby dzieci się dobrze bawiły, a nie żeby sprostać oczekiwaniom rodziców, dlatego: nie realizujemy zabaw edukacyjnych na weselach, komuniach, itd. Wasze dzieci potrzebują tak jak wy, odrobiny luzu. Każda zabawa, ma na celu edukację, ale czy naprawdę nie może to być zabawa swobodna? Przez cały tydzień faszerujemy dzieci wiedzą, one też potrzebują trochę swobody. Działamy elastycznie, jeżeli jakaś zabawa nie wzbudza zainteresowania u dzieci, zmieniamy ją na korzyść innej.

Elementy programu (co nie znaczy, że wszystkie da się zrealizować):

  • malowanie buzi, tatuaże, brokaty, pasemka, charakteryzacja,,
  • balony, okrągłe i modelinowe,
  • chusta animacyjna i rekwizyty animacyjne,
  • zabawy sportowe, tematyczne, konstrukcyjne, plastyczne,
  • pokazy,
  • animacje taneczne, tańce integracyjne, zabawy podwórkowe,
  • bańki mydlane, plastyka sensoryczna, inne w zależności od okoliczności.

3. Rodzice każdorazowo informują o tym, że planują rozszerzyć atrakcje o dodatkowe usługi innych osób: pokazy magika, clauna, itp albo sprzęt rekreacyjny: trampolina, basen, plac zabaw, huśtawki czy inne. Ma to znaczenie przy powodzeniu animacji. Jeżeli zapewniacie państwo dodatkowe atrakcje w trakcie pobytu animatora, to musicie się liczyć z brakiem powodzenia animacji.

4. Rodzice podają planowany budżet na animacje, to wy podajecie kwotę, którą możecie lub chcecie przeznaczyć na zabawę, ja do budżetu, wieku, ilości dzieci i okoliczności dopasowuję program.

5. Czas podania tortu, ciepłych posiłków, lodów czy innych jest ustalany z animatorem, przed realizacją imprezy.

6. Muzyka na imprezie jest z zakresu: disco, disco dla dzieci, disco polo. Jeżeli rodzice mają życzenia odnośnie granych utworów na imprezie, proszę to ustalać przed realizacją imprezy.

7. Ceny usług animatorów na rynku znacznie się różnią, znajdziecie państwo osobę za 40 zł i 150 zł za godzinę. Każdy animator sam ustala swoje stawki w zależności od: doświadczenia, posiadanych zasobów i rekwizytów, używanych jakościowo materiałów (nie uczulające, kupowane z atestem), standardów obsługi(u nas są to zaproszenia, korespondencja, nagłośnienie, oświetlenie, laser, konfetti). Ponadto, wielokrotnie zdarzało mi się ratować sytuację, kiedy klienci dzwonią w ostatniej chwili, że pani animatorka się nie zjawi. Stawka zobowiązuje mnie do: terminowości, jakości, dbania o bezpieczeństwo zabawy.

8. Anna Zatorska – animacja, organizacja imprez jest firmą, której jestem właścicielką, w miarę możliwości wszystkie zlecenia staram się realizować sama. Natomiast na co dzień jestem mamą trójki urwisów i prowadzę normalne życie. Część imprez jest obsługiwane przez nasze animatorki (doświadczone i wykwalifikowane), jeżeli zależy państwu na mojej obecności na imprezie należy odpowiednio wcześniej zarezerwować termin: 537 937 057, z informacją, że rezerwujecie państwo termin u mnie.

9. Od 1 czerwca 2017 rezerwacja terminu wymaga wpłacenia zaliczki w wysokości 20 procent wycenionej imprezy. W przypadku odwołania rezerwacji, można przesunąć termin albo zaliczka przepada.

10. Każda impreza każdorazowo wymaga podpisania umowy, mogą być to ustalenia e-mail. Każda impreza jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości dzieci, czasu trwania, wybranych opcji dodatkowych (zamek, wata, popcorn, fontanna).