Parę słów o nas...

Animator czasu wolnego... dzisiaj mało, która impreza obędzie się bez animatora, ale kiedy zaczynałam swoją przygodę z animacjami w 2012 roku, nie było tak łatwo.

Kołatałam do setek drzwi, zanim uchyliły się te pierwsze... wiosną 2012 roku pierwsza klientka dojrzała potencjał jaki niosą animacje dla dzieci. Moja wizja animacji i organizacja imprez dla dzieci stały się rzeczywistością. Zmobilizowałam wszystkich znajomych, bo przecież nie miałam pracowników. Na szczęście zabawy animacyjne dla dzieci oraz animacja dla dzieci sprawiła wszystkim dużo frajdy. Udało się, daliśmy z siebie 1000 %.

I tak to się zaczęło. Klienci polecali sobie moje usługi, mówili, że organizuję wspaniałe zabawy urodzinowe, a dzieciaki są zachwycone. Prowadzenie imprez dla dzieci oraz animacja dzieci stały się moją wielką pasją.

Białystok pokochał atrakcje dla dzieci organizowane przeze mnie i współpracujący zespół. Ten ostatni rozrósł się do kilkunastu osób, będącymi ekspertami od wywoływania na buziach małych uśmiechów.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że to dzięki moim dzieciom stałam się przebojową animatorką zabaw dla dzieci. Nie spoczywamy na laurach, z roku na rok szkolimy się, przygotowujemy nowe scenariusze, korzystamy z nowości w branży animacyjnej. Nasi klienci doceniają to, że co roku mogą z nami zorganizować coś zupełnie nowego. W tym roku hitem będą pokazy Buble Show, czyli czary z baniek mydlanych na najwyższym poziomie. Najbardziej pożądaną cechą charakteru animatora jest umiejętność wsłuchania się w potrzeby dzieci oraz dostosowania do nich. To pewnego rodzaju elastyczność działania, robimy to co dzieciom sprawia przyjemność: już po kilku minutach wiem co będziemy robili: tańce integracyjne, zabawy plastyczne albo konkursy. Nie ma dwóch identycznych imprez, bo każde dziecko to wielka indywidualność, którą szanuję.

No cóż, nasze usługi nie należą do najtańszych, ponieważ nasza firma działa legalnie, płacimy należne podatki. Ale przede wszystkim inwestujemy w nowy sprzęt, w rozwój naszych pracowników oraz w materiały najwyższej jakości, bo uważamy, że zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Nie naginamy również tej zasady, czasami dzwonią do mnie klienci i mówią: Pani Aniu, mi nie zależy na dobrych materiałach, ja chcę tanio. Odmawiam. Z pewnością, są animatorzy, którzy zgadzają się pracować na chińszczyźnie, kosztem dzieci, które uczestniczą w ich produkcji i kosztem dzieci z nich korzystających. Ja takim praktykom mówię głośno: nie, nasza firma wspiera firmy lokalne, które są droższe od chińskich zamienników, ale mam pewność, że dziecko które na przykład pomaluję farbką, nie dostanie uczulenia.

Zapraszam Państwa do współpracy. W swojej ofercie mam wiele propozycji, wśród których znajdują się: animator na urodziny, animator na wesele, przyjęcia dla dzieci, wynajem klauna na eventy, animatorzy na festyn, malowanie twarzy i ciała, tatuaże dla dzieci, dmuchańce, animacje balonowe oraz animacje taneczne. A od roku, zapewniamy również salę na urodziny w Centrum Urodzinowym Party4You. Więcej o tym miejscu dowiecie się na stronie: www.urodzinybialystok.pl


- Anna Zatorska
animator zabaw dla dzieci

O mnie w telewizji

o-nas
anna zatorska klaun podlaskie
RoobiShot tel 784924916 (9 z 46)

Artykuły poradnikowe