Mnóstwo sposobów na ferie zimowe w Białymstoku – jesteśmy do dyspozycji

Zimowy wypoczynek dla dzieci pod okiem animatora
Grudzień 20, 2017
mała baletnica na balu karnawałowym
Jak zorganizować niezapomniany bal karnawałowy dla dzieci?
Styczeń 8, 2018

Podczas ferii zimowych każde dziecko powinno odpocząć, naładować akumulatory przed kolejnym semestrem w szkole i zrelaksować się w mądry, ciekawy sposób. Nasza propozycja to zorganizowane zimowisko dla dzieci, podczas którego zapewniamy moc atrakcji, radosną atmosferę oraz wszystko, co niezbędne do bezpiecznego i kreatywnego spędzania czasu. Na najbliższe zimowiska zapraszamy podczas dwóch turnusów: 22.01.2018 – 26.01.2018 i 29.01.2018 – 2.02.2018. Świetnie spędzony czas gwarantowany.

Co jest u nas priorytetem podczas zimowiska dla dzieci?

Przygotowując zimowy wypoczynek młodszych i starszych uczniów dbamy o to, aby każdy młody uczestnik na naszym zimowisku dla dzieci czuł się częścią grupy i chętnie przychodził do nas każdego dnia. Mamy na to wiele sposobów dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży animacji dla dzieci i organizowaniu wszelkiego rodzaju dziecięcych imprez. Mamy też przede wszystkim niegasnący zapał i mnóstwo energii, dlatego warto wybrać właśnie naszą propozycję.

W ramach każdego zimowego wypoczynku dbamy o wszelkie istotne kwestie i z punktu widzenia dzieci, i rodziców, i nas jako organizatorów aktywnych ferii zimowych.

1. Atrakcyjny program

Dla dzieci kluczowym zagadnieniem jest zawsze, co będą robić podczas takiego półzimowiska i u nas na pewno znajdą satysfakcjonującą odpowiedź. Dziecięca rozrywka to nasza pasja, dlatego wiemy, jak zorganizować dzień, aby wywołać uśmiechy na twarzach naszych miłych gości.

2. Innowacyjne zabawy i rozrywki

Najciekawsze jest często wszystko, co nieznane, dlatego jeżeli Twoje dziecko nie grało jeszcze w paintball laserowy, nie układało klocków Mammutico lub nie zna piaskownicy kinetycznej, u nas znajdzie to i wiele, wiele więcej ciekawych możliwości.

3. Niezbędna dawka aktywności

Naturalna dziecięca ruchliwość w domu może być męcząca, natomiast my z powodzeniem zmieniamy ją na chęć do wspólnego działania, zarówno podczas ferii na lodowisku, jak też podczas wspólnych spacerów, wycieczek, ciekawych zajęć ruchowych.

4. Rozwijanie zdolności manualnych

Dobrym pomysłem na ferie w mieście są też wszelkie warsztaty dostosowane do wieku dziecka. U nas mogą to być na przykład uwielbiane przez dzieci warsztaty kulinarne, równie popularne artystyczne albo kreatywne.

Feria zimowe z atrakcjami

Zalety zimowego wypoczynku z naszymi opiekunami i animatorami

Opieką nad dzieckiem w ferie można oczywiście wypełnić czas dziadków lub starszego rodzeństwa, natomiast atutem zorganizowanego zimowego wypoczynku jest zmiana otoczenia, możliwość połączenia aktywności z relaksem w odpowiednich proporcjach, co zapewniamy podczas każdego turnusu ferii zimowych. Jeżeli zatem szukasz pomysłu na ferie w mieście, u nas tych pomysłów jest mnóstwo i wszystkie atrakcyjne dla dzieci.

Skorzystaj ze świetnej opieki nad dzieckiem w ferie

Cała nasza załoga dba o to, aby wybierając alternatywę dla siedzenia w domu, wybrać opiekę nad dzieckiem w czasie ferii pełną atrakcji, radości i niespodzianek. Nieustannie wzbogacamy gamę możliwości o nowe gry, zabawy, niezbędne do tego akcesoria i materiały, dlatego możesz mieć pewność, że Twojemu dziecku niczego tutaj nie zabraknie. Standardem są u nas smaczne posiłki, więc zachęcimy do jedzenia nawet małych niejadków.

Jeśli nie wiesz, co robić z dzieckiem w ferie, zdaj się na nas

Zimowe rozważania dotyczą zwłaszcza dzieci, które nie mogą lub nie powinny same zostawać w domu pod nieobecność osób dorosłych, dlatego z przyjemnością rozwiążemy Twój dylemat dotyczący tego, co z dzieckiem ferie można zrobić i jak zadbać o zajęcia dostosowane do jego wieku oraz predyspozycji. Mamy świetną odpowiedź: warto skorzystać z naszych usług. I Ty i Twoje dziecko będziecie zadowoleni.

Komentarze są wyłączone.