Imprezy w plenerze na start!

Organizacja dnia dziecka przez animatora
Dzień dziecka i inne święta rodzinne
Kwiecień 11, 2018
Urlop
Czerwiec 19, 2018
pikniki z animacjami są modne

Wiosna i lato to szczególny okres, kiedy więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, szukamy okazji aby spotkać się w gronie bliskich znajomych i przyjaciół przy ognisku, czy grillu. W naszym regionie takie spotkania cieszą się ogromną popularnością, zwykle zabieramy na nie dzieciaki, które chętnie bawią się z dziećmi znajomych.

Jakie atrakcje dla dzieci sprawdzą się podczas pikniku?

Coraz popularniejsze są atrakcje dla dzieci podczas takich spotkań. Prywatne pikniki sprawią, że dzieci długo nie zapomną takiego wyjścia.

piknik z animatorem to świetna zabawaWśród popularnych atrakcji dla dzieci są:

  • małe i duże bańki mydlane,
  • dmuchane zamki, również w różnych rozmiarach,
  • wata cukrowa, popcorn,
  • malowanie buzi,

ale najważniejsze to gry i zabawy przeprowadzane przez animatora zabaw dla dzieci. Wprawdzie dzieciaki mają swoje pomysły na zabawy, jednak coraz częściej patrzą w ekran tabletu czy telefonu, dlatego warto zaprosić animatora, by ciekawie i aktywnie spędzić ten czas, a urządzenia elektroniczne zostały odłożone na bok.

Myślę, że zabawa z animatorem to doskonała okazja do wyhasania się w towarzystwie innych dzieci. Animator ma swoje małe triki na to, żeby zainteresować małych i dużych.

Nietuzinkowi animatorzy w Białymstoku

W naszej firmie możecie zamówić usługę związaną z przyjazdem animatora na dowolne przyjęcie, w tym także na piknik. Najlepiej będzie napisać do mnie w tym celu przez formularz kontaktowy, informując mnie o tym ile będzie dzieci, w jakim wieku, jak długo trzeba zająć się dzieciakami, ile mamy miejsca do dyspozycji oraz ile chcielibyście na to wydać. Na podstawie tych informacji zaproponuję to, co moim zdaniem się najlepiej sprawdzi 🙂

Warto korzystać z wiedzy i doświadczenia animatora. Zajmuję się organizacją imprez już od lat i wielokrotnie dzielę się moim doświadczeniem z rodzicami, którzy dopiero „raczkują” w organizacji imprez dla dzieci, czy też spotkań rodzinnych, na których będą towarzyszyły dzieciaki.

Jeżeli szukasz atrakcji na większe imprezy typu pikniki przedszkolne, szkolne czy festyny, ta strona to dobry adres – nasza firma posiada wspaniały zespół animatorów oraz całe wyposażenie, niezbędne przy organizacji tego typu imprez: nagłośnienie, stanowiska do malowania twarzy, baloników czy baniek, kącik maluszka, kreatywne stanowiska konstrukcyjne. Ogromną popularnością cieszą się wizyty żywych maskotek, u nas do wyboru są cztery: Myszka Minie, Donald, a z bajki „Psi Patrol” Marshall i Chase.

Imprezy dla dzieci i nie tylko. Zapraszamy do wspólnej zabawy

Jeśli szukasz firmy, która ogarnie animacje i atrakcje w uczciwej cenie, zleć realizację tego przedsięwzięcia nam, bo na organizacji imprez znamy się najlepiej.

Komentarze są wyłączone.