Gdzie organizujemy animacje mikołajkowe?

bodypainting dla dzieci 3
7 najpopularniejszych motywów tematycznych na dyskoteki szkolne
Listopad 3, 2017
Animacje świąteczne dla dzieci – jak to wygląda w praktyce
Listopad 22, 2017
wesola mikołajka

Mikołajki to sympatyczna zapowiedź świątecznych dni – jeden z ulubionych dni naszych pociech. Wiąże się z uroczymi drobiazgami, które Mikołaj zostawia im w prezencie pod poduszką. Tak miło rozpoczęty dzień aż chce się kontynuować! Warto z tej okazji zadbać o to, by dzieciaki spędziły 6. grudnia w niezapomniany sposób – z grupą rówieśników, nad którą czuwać będzie profesjonalny animator. Przecież mikołajki nie kończą się po znalezieniu prezentu pod poduszką!


Mikołajkowe klimaty

Zgodnie z naszą tradycją, święty Mikołaj to starszy pan z białą brodą i wąsami, ubrany w czerwone szaty, który w bożonarodzeniowym okresie rozdaje dzieciakom prezenty. W kulturze zachodniej 6. grudnia obchodzi on swoje święto, w związku z którym grzeczne maluchy odstają od niego podarki. Można powiedzieć, że to zapowiedź gwiazdowych prezentów. I ta atmosfera! Z Mikołajem przybywają:

 • elfy,
 • renifery,
 • śnieżynki.

Wraz z innymi typowymi dla grudnia bohaterami zabawiają maluchy w oczekiwaniu na przybycie głównego gościa. Dbamy o to, by nastrój tego oczekiwania współtworzyły: zimowa sceneria i rekwizyty – dobieramy je do charakteru miejsca, w którym impreza się odbywa, przestrzeni, którą dysponujemy i przedmiotów, które się tam znajdują.

 1. Firmowe mikołajki
  Wiele firm dba o kontakty interpersonalne i rodzinne, dedykując profesjonalnie przygotowane imprezy mikołajkowe dzieciom pracowników. Uśmiechy na ich twarzach gwarantowane.
 2. Mikołajki w centrum handlowym
  A może chcesz, by Twoje dziecko spotkało się ze świętym Mikołajem? Wybierz się do galerii, która przygotowała takie spotkanie dla pociech swoich klientów. To świetny moment, by spędzić czas z dzieckiem.
 3. Animacje mikołajkowe w teatrze i kinie
  W mikołajki o dzieciach swoich gościach myślą także teatry i kina. Z tej okazji na maluchy czekają atrakcje w towarzystwie animatorów rodem z mroźnej krainy świętego Mikołaja – warsztaty tematyczne, zabawy przy zimowej muzyce, zajęcia angażujące ruchowo i plastycznie.

wesołe prezenty mikołajkowe

Dbamy o niezapomniane wrażenia

Przez lata praktyki w branży opracowaliśmy pomysły na scenariusze, które cieszą i bawią naszych małych podopiecznych. Całe spotkanie odbywa się w zimowo-mikołajkowym klimacie. Scenariusz dopasowujemy do wieku uczestników, ale nasze doświadczenie i elastyczność w pracy pozwalają nam przeprowadzić cały projekt tak, by odnaleźli się w nim wszyscy uczestnicy grup różnicowanych wiekowo. Podczas zabawy:

 • dbamy o bezpieczeństwo dzieciaków,
 • zwracamy uwagę na to, by każdy uczestniczył w zabawie,
 • obserwujemy reakcje i dynamicznie reagujemy na to, co dzieje się w czasie imprezy.

Dodatkowo w czasie mikołajkowego spotkania udostępniamy catering – nasze śnieżynki rozdają śnieżną watę cukrową, a elfy przygotowują pyszny popcorn. A spotkaniu z Mikołajem towarzyszy wyśmienity zimowy deser – biała czekolada z owocami do zanurzania w ciepłej masie.

Czy nie takich mikołajek życzymy wszystkim dzieciom?

Komentarze są wyłączone.