Urodziny z Bubble Show

Urodziny z pokazem Bubble Show — fenomen baniek mydlanych

Jeżeli marzy Ci się zupełnie nowa atrakcja na urodziny Twojego dziecka, coś niezwykłykłego, porywającego, coś z pogranicza magii to zapraszamy do urozmaicenia przyjęcia pokazem Bubble Show.

bubble-show

Czym jest Bubble Show?

Bubble Show to widowisko, w którego trakcie prezentowane są różne techniki tworzenia baniek mydlanych. Pokazy tego typu to sprawdzony sposób zaangażowania dzieciaków w każdym wieku oraz publiczności do wzięcia udziału w świetnej zabawie. Uczestnicy spektaklu mają okazję podziwiać proces powstawania baniek mydlanych, które układają się w niesamowite figury geometryczne.

Animatorzy wpływają na jakość prezentowanych przez nich pokazów, a bańki mydlane są niezwykle efektowne i potrafią zmienić każdą imprezę w radosne wydarzenie. Przy udziale odpowiedniego oświetlenia, dymu, pary wodnej oraz różnych rekwizytów animatorzy tworzą niezwykle barwny oraz widowiskowy spektakl baniek mydlanych.

Co obejmuje program pokazy Bubble Show?
  • Pokażemy wam sztuczki, takie jak deszcz i gąsienica z baniek mydlanych, bańki w innej bańce, bańki wyglądające jak dym oraz tych, które wydają się lewitować.
  • Możliwość oglądania pokazu ping-ponga z baniek mydlanych.
  • W czasie zabawy z Bubble Show zaprezentowanych zostanie kilka rodzajów tunelu bańkowego.
  • Solenizant/ka i goście otrzymają lekcje z zakresu tego, w jaki sposób można „zamknąć” we wnętrzu bańki mydlanej coś, a nawet ... Was :-)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców, stworzyliśmy niezwykłe show, porywające wszystkich do niezwykłego świata baniek mydlanych. Sprawimy, że dzieci oraz wszyscy uczestnicy na długo zapamiętają to wydarzenie. Wywołamy zdumienie oraz wielką radość w sercach waszych dzieci i ich gości.

Jako firma stawiamy przede wszystkim na pełen profesjonalizm. Pracujemy na sprawdzonym i niezawodnym sprzęcie oraz używamy materiałów przeznaczonych do użytku przez specjalistów. Jako priorytet traktujemy zadowolenie Klientów, ponieważ uważamy, że to właśnie ono jest najlepszą reklamą dla naszej marki.

Realizujemy zlecenia dla osób fizycznych i biznesowych. Najczęściej występujemy przy okazji różnych festynów i pikników organizowanych w miastach oraz na wsiach, a także podczas imprez z okazji Dnia Dziecka, urodzin i zabawach firmowych. Warto wspomnieć, że w ofercie udostępniamy również opcje, które stanowią doskonałe uzupełnienie dla przyjęcia weselnego.

Koszt pokazu waha się w zależności od czasu trwania oraz drogi dojazdu od 500 do 1000 zł i trwa około 30 - 45 minut. Raz w miesiącu organizujemy urodzinowy weekend Buble Show w Party4You, gdzie możecie państwo zorganizować urodziny z pokazem w promocyjnej cenie. Więcej informacji na temat terminów oraz ceny: 537 937 057 lub na stronie: www.urodzinybialystok.pl