Pasta Balonowa

Pasta do robienia balonów

Klienci często pytają co to jest pasta balonowa?

Jest to zimowa alternatywa dla baniek mydlanych, ja używam ją wszędzie tam, gdzie nie możemy bawić się bańkami. Wspaniała zabawa dla małych i dużych, daje mnóstwo mozliwości kreatywnej zabawy. Dzieciaki ją kochają za to, że jest kolorowa i mogą z niej wyczarować co im tylko w duszy gra. Rodzice doceniają to, że nie jest to zabawka, która po jakimś czasie ląduje w gratach. Po użyciu zwyczajnie ją wyrzucamy.

Pasty balonowe są różnych marek, ja osobiście pracuję i polecam Magic Plastic firmy Hamleys. Występuje w czterech podstawowych kolorach: żółty, czerwony, niebieski i zielony. Jest też odmiana pasty fluo, którą można bawić się w ciemności – efekt świecenia nocą. Do każdej tubki dołączony jest gwizdek, ułatwiający pracę z pastą.

Pokazy pasty balonowej to już standard podczas kinderbali oraz pikników. Dzieci są zawsze zafascynowane i z radością biorą udział w zabawie. Usługa jest w cenie animacji dla dzieci. Zawsze robię pokaz, a potem pozwalam dzieciom poeksperymentować samodzielnie, co daje im mnóstwo radości.

Jak to działa zobaczycie tutaj:

Jeżeli sami chcecie zrobić atrakcję dla dzieci, możecie kupić ją u mnie: 1 tubka to wydatek rzędu 12 zł. Wystarczy na około 15 dużych baniek.

hamleys-magic-plastic-balloon-tube-4239-0-1417097799000
anna zatorska magic plastic
anna zatorska pasta balonowa
anna zatorska pokazy pasty balonowej