Dekoracje

Dekoracje balonowe

Dekoracje to ważny element każdego przyjęcia, zwykle rodzice zajmują się tym sami. Przecież to świetna zabawa dla całej rodziny, a w sieci znajdziecie mnóstwo inspirujących pomysłów. Ale co zrobić, jeśli mimo wszystko nie czujecie się na siłach aby je przygotować? Zrobię to za was, tak naprawdę niedużym kosztem można sprawić, że cała zabaw będzie miała wyjątkową oprawę.

Proponuję dekoracje balonowe: indywidualny projekt oraz realizacja.

Dekoracje balonowe, mogą być też świetnym pomysłem na uatrakcyjnienie przyjęcia: dzieci chętnie angażują się we wszystkie aktywności, lubią się czuć potrzebne, więc dajmy im uczestniczyć w tak ważnym dla dzieci wydarzeniu. To w świecie dorosłych, zapraszamy gości "na gotowe". Swiat dziecka jest zupełnie inny: dzieci lubią pomagać. To rodzicom wydaje się, że tort musi być piękny. I zawsze jest, ale jest kupiony i nie smakuje tak, jak wtedy gdy same dzieci go udekorują. Sama pomoc w przygotowaniu stołu, dekoracji, udekorowaniu tortu – zaangażujmy w to małych gości. Będzie to nie lada wyzwanie dla rodziców, ale żadna firma nie zapewni wam takich atrakcji. A dzieciaki na pewno długo nie zapomną takich urodzin. Pomoże wam w tym animator, który zadba o to, aby pociechy nie zrobiły wojny mąką:-)

Zachęcam rodziców, aby w tym jednym dniu odpuścili, idealny ład i porządek, pogodzili się z myślą, że będzie głośno i żywiołowo! To właśnie sprawia, że dzieci są szczęśliwe, jeśli tylko macie taką możliwość róbcie imprezę na dworze, gdzie jest niekończąca się lista wspaniałych zabaw i dekoracji.

Pozostaję do państwa dyspozycji, mam mnóstwo wspaniałych pomysłów na urodzinowe dekoracje. Proszę o wysłanie zapytania ofertowego na adres: kontakt@kinderbal.bialystok.pl z uwzględnieniem szczegółów imprezy oraz planowanego budżetu. Indywidualnie doradzę jak właściwie i rozsądnie ulokować pieniądze inwestowane w dekoracje.

A może chcielibyście przygotować upominki dla małych gości? Baloniki nadają się do tego doskonale, można z nich zrobić różne kształty, oraz ukryć w nich słdkie podziękowanie, liścik, albo zdjęcie z jubilatem. Zachęcam!

dziecko z balonami
białostockie piniaty wykonane przez Annę Zatorską
kolorowa dekoracja balonowa
dekoracje balonowe własnoręcznie wykonane przez dzieci