Organizacja imprez i eventów

Imprezy i eventy

Drodzy managerowie, wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom i oczekiwaniom waszych klientów, oferuję do usług swój zjawiskowo wizjonerski umysł, unikatowe idee oraz szaleńcze pomysły. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, moje wizje niejednokrotnie zaskakują mnie samą:-)

Jestem absolutnie innowacyjna, oraz zaangażowana w realizowane projekty. Za ich powodzenie ręczę zawsze własnym nazwiskiem. Nie spoczywam na laurach, każde kolejne zlecenie realizuję z równą pasją oraz zacięciem. Jeśli trzeba ruszę niebo i ziemię, aby wasz event stał się wydarzeniem na miarę światowych marek. Współpracuję z wieloma firmami zapewniającymi wspaniałe atrakcje nie tylko dla najmłodszych, a wśród nich: paintball klasyczny i laser, stanowisko pokerowe, strzeleckie, łuk, dmuchawki, nordic walking, trikke, speedminton, boule, x-zylo, minigolf i inne.

Szanowni państwo chętnie podejmę sie zorganizowania państwa imprezy: firmowy jubileusz, wydarzenie, piknik, bankiet. Otwieracie państwo sklep, restaurację – zadanie dla mnie. Szykujecie atrakcje dla waszych klientów z okazji lub bez okazji, jestem do dyspozycji.

Podejmę współpracę z hotelami, pensjonatami, ośrodkami wypoczynkowymi, reatauracjami i innymi firmami na terenie całego województwa podlaskiego, w zakresie zapewnienia atrakcji ich klientom i dzieciom ich klientów.

Oferta piknikowa na nowy sezon obejmuje: opracowanie indywidualnego programu dostosowanego do ilości uczestników oraz budżetu klienta, atrakcji, przygotowanie dekoracji, nagłośnienie, zadaszone stanowiska animacyjne, a wśród nich: malowanie twarzy, tatuaże, air brush, warkoczyki, skręcanie baloników, stanowisko plastyczne, wielkoformatowa plastyka, dmuchańce, stanowisko z bańkami mydlanymi, stanowisko z pastą balonową, obsługę konferansjerską, prowadzenie imprezy, gier i zabaw dla dzieci, stanowisko sportowe, stanowisko z chustą animacyjną, pokazy.

Bardzo chętnie podejmujemy współpracę w zakresie częściowego rozliczenia barterowego, w zasadzie interesuje nas cała Polska. Zapraszam: Katarzyna Oniszczuk 577 771 790 lub podlasianka@op.pl

Imprezy na każdą kieszeń

Od razu musimy przyznać: w pracy animatora nie istnieje jeden cennik. Wynika to z różnorodności, z jaką związana jest organizacja imprez. Każda zabawa jest inna, a to oznacza też inny koszt. Dobra wiadomość jest taka, że cena nie jest ograniczeniem. Mamy propozycje w różnym przedziale cenowym.

Na Twoją prośbę przygotujemy wycenę:
  • jeśli masz gotowy pomysł na imprezę (podpowiemy też, jak go zrealizować),
  • jeśli potrzebujesz inspiracji (prześlij nam szczegóły, a my znajdziemy rozwiązanie).
Pamiętaj tylko, by podać swój budżet.

Zapytania proszę wysyłać na adres: podlasianka@op.pl

Poglądowy film:

anna zatorska animacja czau wolnego_podlaskie
anna zatorska dmuchańce
clown na festynie dziecięcym w Białymstoku
clown na festynie dziecięcym w Białymstoku zdj.1
anna zatorska animacja czasu wolnego białystok