Ferie zimowe

Ferie zimowe Białystok

Z myślą o feriach zimowych organizujemy zimowiska, a najbliższe z nich odbędą się w dwóch turnusach: 22.01.2018 – 26.01.2018 oraz 29.01.2018 – 2.02.2018. Jest to doskonała okazja, aby czas wolny od nauki wykorzystać na beztroską zabawę, uczestnictwo w ciekawych warsztatach i poznawanie nowych kompanów wszystkich zimowiskowych rozrywek.

Idealne ferie zimowe dla Twojego dziecka – mnóstwo zabawy, moc atrakcji

W trosce o nasze dzieci staramy się zawsze, aby ich wolny czas był spędzony kreatywnie, w atmosferze relaksu i w pełni bezpiecznie. Tak właśnie jest podczas organizowanych przez nas ferii zimowych. Tutaj nie ma miejsca na nudę, a uśmiechy na twarzach dzieci są najlepszą rekomendacją. Warto zatem wybrać już teraz, aby podczas ferii mieć pewność, że wszystko będzie pod kontrolą, ale przede wszystkim pod znakiem świetnej zabawy.

Nasze propozycje zimowiska dla dzieci w Białymstoku

Wiemy, co zrobić, aby podczas ferii zimowych każde dziecko z uśmiechem na twarzy brało udział w poszczególnych zajęciach, dlatego warto wybrać naszą wersję zimowiska dla dzieci i sprawić, aby przez cały tydzień lub dwa tygodnie można było zapomnieć o szkolnych obowiązkach, a oddać się totalnej beztrosce, poznając jednak przy okazji wiele fantastycznych zabaw. Bazą wszystkich naszych działań jest lodowisko, natomiast poza typowymi aktywnościami lodowiskowymi, nasi młodzi uczestnicy turnusów mają zapewnione:

  • wycieczki i spacery – dbamy o aktywność, nie siedzimy w miejscu, wychodzimy, aby się dotlenić, a przy okazji poznać okolice lub dalsze zakątki, w zależności od celu danej wyprawy,
  • gimnastykę i inne zajęcia sportowe – w zależności od zainteresowań dzieci dobieramy najciekawsze dla nich formy zajęć ruchowych w formie regularnych ćwiczeń, ale też spontanicznie; przykładem może być jazda na łyżwach,
  • interesujące warsztaty – między innymi warsztaty kreatywne, kulinarne, artystyczne; zdobywanie nowych umiejętności może mieć dzięki temu atrakcyjny wymiar nawet dla najmłodszych,
  • wspólna zabawa – nieodłączny element każdych ferii zimowych, u nas zawsze w niebanalnej oprawie; bogaty wybór możliwości sprawia, że dzieci bawią się chętnie, a my zapewniamy im do tego odpowiednie warunki.
Opieka nad dzieckiem w ferie to zagadnienie, które pojawia się w domach znacznie wcześniej niż koniec stycznia, natomiast zawsze warto zapytać o wolne miejsca na naszym zimowisku w Białymstoku. Z takiego pomysłu na ferie w mieście możesz skorzystać, aby zapewnić dziecku fantastycznie spędzony czas.

Udane ferie na lodowisku, czyli łyżwy i spółka

Z półzimowiskiem organizowanym przez nas w ferie wiąże się lodowisko, a można tutaj nabrać energii, poprawić kondycję, odreagować codzienne trudy roku szkolnego. Bawimy się na lodowej tafli, natomiast jest to tylko jedna z atrakcji. Każdy dzień planujemy tak, aby w poszczególnych dziecięcych grupach zajęcia były zróżnicowane, a nasza sala nad lodowiskiem to doskonałe miejsce do wszelkich dziecięcych harców i aktywności.

Zimowym wypoczynkiem można zatem z powodzeniem zająć całe ferie, natomiast my – tak jak dzieci – wolimy wypoczynek aktywny, który dodaje energii, ale też pozwala spożytkować jej nadmiar, dlatego sprawdza się niezależnie od dziecięcego temperamentu. Uśmiech i chęć do pracy towarzyszą nam w związku z tym codziennie, czerpiemy radość z przygotowywania ferii na lodowisku, aby zapewnić Waszym pociechom urozmaicenie przerwy w nauce.

Skorzystaj z naszej propozycji ferii zimowych w Białymstoku teraz i w przyszłości

Z feriami zimowymi wiązać się może wiele ciekawych wspomnień oraz nowych interesujących znajomości, gdy spędzone będą poza domem. Tak właśnie jest na naszym białostockim zimowisku dla dzieci – to idealne warunki do zabaw z nowymi kolegami i koleżankami, naturalna integracja oraz rozwijanie dziecięcej wyobraźni. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

biala czar
oferta animatora na sezon zimowy