Dmuchane zamki

Dmuchane zamki

Dmuchane zamki urozmaicą każdą imprezę z udziałem dzieci i pozwolą w bezpieczny sposób aktywnie spędzać czas. Dobór wielkości dmuchańców, ich wyglądu oraz liczby zjeżdżalni w ramach jednego placu zabaw może być dobrana indywidualnie do charakteru przyjęcia oraz upodobań danej grupy wiekowej. Najważniejsze, żeby było wesoło!

Zawsze mamy pomysły na zabawę z dmuchanymi zamkami

Potencjał dmuchanych zamków to niemal nieograniczone możliwości organizowania czasu dla dzieci podczas ich urodzin, imprez rodzinnych, festynów oraz przy każdej innej okazji, gdy potrzebujesz pomysłu na urozmaicenie. Wysokiej jakości dmuchańce sprawiają, że zabawa jest bezpieczna od początku do końca imprezy. Nie wynajmujemy samego sprzętu, w cenę zawsze jest wliczony koszt obsługi, rozłożenia i złożenia zamku.

Spośród wielu opcji związanych z dmuchańcami proponujemy takie, które zawsze wzbudzają zainteresowanie młodszych i starszych dzieci. Są to:

  • zabawy dowolne – dzieci spontanicznie decydują o tym, jak będą korzystać ze zjeżdżalni, zamku czy drabinek, ich aktywność jest niezależna od animatora, nie ma też ustalonych reguł, poza tymi dotyczącymi bezpieczeństwa,
  • zabawy zorganizowane – animatorzy proponują dzieciom określone aktywności związane z danym dmuchańcem, na przykład zabawę w królestwo, w statek piracki oraz wiele innych zależnie od potrzeb i preferencji uczestników zabawy,
  • konkursy – współzawodnictwo oparte o konkurencje sportowe, zjeżdżanie na czas, zawody indywidualne, w parach albo grupowe to jedne z licznych proponowanych przez nas możliwości, które dostosowujemy do wieku dzieci.

Rozstawienie dmuchanych zamków jest możliwe zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz przy odpowiedniej nawierzchni i braku innych przeciwwskazań związanych z charakterem danego miejsca, dlatego takie rozwiązanie sprawdza się o każdej porze roku i przy każdej pogodzie. Warto rozważyć je przy najbliższej okazji i skorzystać z naszej propozycji.

Wynajem zamków dmuchanych – skuteczne sposoby na nudę

Popularność dmuchańców wynika z tego, że – bez specjalnej inwencji – dzieci bawią się na nich świetnie, integrują się podczas imprez plenerowych i aktywnie spędzają czas. Nasza propozycja wynajmu zamków dmuchanych jest przygotowana w sposób profesjonalny, dostosowany do faktycznych potrzeb związanych z daną imprezą, na ustalony wcześniej termin.

Dmuchańce na wynajem w Białymstoku i nie tylko

Nasze dotychczasowe realizacje na terenie Białegostoku oraz bliższych i dalszych okolic sprawiły, że wiele imprez rodzinnych, plenerowych oraz okolicznościowych zyskało ciekawą oprawę, pełną atrakcji dla dzieci. Teraz również jesteśmy do Twojej dyspozycji, z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu dowolnego przyjęcia. Atrakcje dla dzieci z dmuchańcami oraz z animatorem czasu wolnego to wygodna, na którą warto sobie pozwolić.

Koszt wynajmu zamków dmuchanych wewnętrznych: 200 zł za godzinę, zamek rozstawiamy na godzinę. natomiast zamki zewnętrzne to koszt 500-700 zł, rozstawiamy je na 2-3 godziny, dopłata za każdą kolejną godzinę 100 zł.

W naszej ofercie posiadamy również zamki wewnętrzne o wymiarach:

  • 2,5 m wysokości 3 x 6 m
  • 2,5 m wysokości 4 x 5 m
  • 1,5 m wysokości 2 x 3 m


zamki zewnętrzne o wymiarach:

  • zamek smok 3 m wysokości 6 x 7 m
  • zamek do skakania 4 x 4 m
Szczegóły ustalamy telefonicznie lub mailowo, zapraszamy do kontaktu.

dmuchany zamek 1
zamki-dmuchane-bialystok
dmuchany zamek 3
dmuchany-zamek-atrakcje