Catering na imprezy

Catering na imprezy

Przekąski na imprezach to standard, natomiast sposób ich podania może być znacznie ciekawszy za sprawą odpowiednich urządzeń, dostępnych w trakcie danej imprezy. Takie rozwiązanie sprawdza się głównie wśród dzieci, natomiast i dla dorosłych może stanowić niecodzienną atrakcję podczas jubileuszu czy wieczoru panieńskiego. Catering na imprezy daje niemal nieograniczone możliwości.

Moc atrakcji z cateringiem na imprezy - kolorowa wata cukrowa, fontanna czekoladowa…

Udana zabawa, podczas której dzieci spożytkują mnóstwo energii, może być dopełniona i urozmaicona wspólnym radosnym ucztowaniem. Poza typowymi przekąskami, słodyczami dostępnymi w danym lokalu lub dostarczanymi samodzielnie na imprezę, można wybrać nieco inne, które zawsze budzą zainteresowanie.

W naszej propozycji związanej z obsługą imprez znajdują się między innymi:

  • urządzenie do popcornu – maszyna znana głównie z parków oraz kin i wesołych miasteczek, może być do dyspozycji gości na przyjęciu Twoim lub Twojego dziecka; świeży popcorn to szybka przekąska dla wszystkich łasuchów,
  • urządzenie do waty cukrowej – kolorowa i słodka wata cukrowa osłodzi każdą imprezę; prosta w swojej formie, tworzona bezpośrednio w trakcie zabawy pozwala przy okazji zobaczyć, na czym polega proces jej powstawania,
  • fontanna czekoladowa – na dobre zagościła w menu weselnych, komunijnych oraz na wszelkich uroczystościach; ustalimy z Tobą dobór czekolady, produkty do zamaczania w fontannie (na przykład owoce), aby zaspokoić apetyt gości.

Wszystkie urządzenia są bezpieczne, sprawne i funkcjonalne, dlatego cała usługa przebiega prawidłowo, zawsze ku radości uczestników imprezy. Nasza propozycja sprawdza się zarówno w roli głównej atrakcji przyjęcia, jak też jako niebanalny dodatek. Z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.

Zainwestuj w dobrą zabawę, skorzystaj z naszej propozycji

Możemy wyręczyć Ciebie oraz pozostałych gości i przejąć na siebie wszystkie działania związane z przygotowaniem popcornu, waty cukrowej, a także z obsługą czekoladowej fontanny. Zwłaszcza w przypadku imprez dla dzieci zamieszanie będzie znacznie mniejsze, łatwiej będzie każdemu dziecku poczekać na swoją kolej przy wesołej zabawie. Nasze doświadczenie sprawia, że również kwestie cateringowe mamy opanowane do perfekcji.

Wybór pysznej atrakcji może zależeć od charakteru przyjęcia, wieku uczestników oraz ich smakowych preferencji. Te szczegóły ustalamy wcześniej, aby dostarczyć na czas dane urządzenie lub urządzenia, przygotować produkty i zapewnić fachową obsługę. W dzień imprezy słodyczy nie powinno przecież zabraknąć!

Alternatywa dla typowego cateringu – kolorowo, wesoło, niecodziennie

Odpłatny catering to popularna forma zaspokajania małych i dużych apetytów. Z nami chęć na coś pysznego przyjmie konkretną formę: waty cukrowej, czekolady, popcornu. Warto wliczyć taką atrakcję do budżetu imprezy, ponieważ sprawi ona wiele frajdy i pozwoli jeszcze ciekawiej spędzić dzień w dobrym towarzystwie. Wystarczy jeden telefon, aby poznać szczegóły i ustalić termin.

Poniżej cennik:

  • urządzenie do popcornu i urządzenie do waty cukrowej: cena 200 zł pierwsza godzina, 80 zł każda kolejna godzina,
  • do usługi animacji:
    - wata cukrowa: 80 zł,
    - popcorn 80 zł,
  • fontanna czekoladowa, z przystawkami i obsługą: 400 zł.

Zapraszamy, z nami na pewno będzie smacznie i wesoło!

wata cukrowa na urodziny
fontanna czekoladowa
urządzenie do waty cukrowej
popcorn na urodzinach dziecka