Bale karnawałowe, choinki szkolne i firmowe

Każde dziecko wyczekuje tego wyjątkowego dnia: bal karnawałowy. Najpierw trzeba obmyślić za co się przebrać. Mama kupuje albo szyje wymarzony kostium, dziewczynki są pięknie czesane, i te myśli, które nie dają spać: jak to będzie? Dzieci bardzo przeżywają takie wydarzenia, dlatego trzeba im sprostać:-)

Proponuję wspaniałą zabawę: tańce, tańce i jeszcze raz tańce przy ulubionych hitach dla dzieci. Zabawy, konkursy, atrakcje, a potem wyczekiwana wizyta Mikołaja i Śnieżynki. Wspólne zdjęcia, radość i emocje, które zostaną na długo. Choinka szkolna czy firmowa to mile spędzony czas dla całych rodzin, czas integracji i pewnej swobody. Co roku zmieniamy program oraz oprawę każdej imprezy i staramy się, aby zabawa z nami była wyjątkowa i niezapomniana.

Każdą ofertę dopasujemy do państwa potrzeb oraz budżetu, możemy zapewnić piękne zimowe dekoracje w cenie, duuuużo animacji tanecznych, gry i zabawy, integracja, zabawa z chustą animacyjną,wizyta żywej maskotki, poczęstunek, wizyta Mikołaja i Śnieżynki, nagłośnienie, prowadzenie imprezy przez postać z bajki, animatorzy zabaw dla dzieci w kostiumach, możliwe zakupienie i zapakowanie prezentów, po ustaleniu budżetu. Możemy rozstawić dmuchane zamki wewnętrzne lub inne wybrane przez państwa atrakcje.

 • wesela
 • konkursy, zabawy, animacje,
 • chusta animacyjna,
 • malowanie twarzy,
 • rekwizyty i materiały w cenie,
 • ewentualnie opieka nad śpiącymi dziećmi,
 • pomoc w trakcie poprawin, mini oczepin.

Godzina animacyjna to koszt od 100 do 150 zł za godzinę
+ ewentualnie opieka nad śpiącymi dziećmi: opłata dodatkowa 40 zł za godzinę

Usługi dodatkowe:

Indywidualne podejście do ceny

Pod względem kosztów nie praktykujemy ani cennika usług ani cenowych pakietów imprezowych. Nie chcemy w ten sposób ograniczać naszych i Waszych możliwości. Z całej oferty atrakcji wybieramy jednak te odpowiednie dla Was także pod względem cenowym.

Ostateczna cena imprezy uwzględnia:

 • planowany przebieg imprezy,
 • Wasz budżet.

To czynniki ściśle ze sobą powiązane – możemy się dopasować do Twojego budżetu lub najpierw przedstawić możliwe pomysły na imprezę.

Przede wszystkim nie bójcie się pytać. Karnawałowa atmosfera jest możliwa także przy imprezie w wersji mini. Zachęcamy do wysyłania zapytań na adres podlasianka@op.pl.

Mikołaj i spółka na choinkach firmowych dla dzieci w Białymstoku

Tradycja organizowania choinek firmowych w Białymstoku jest nadal żywa, więc w odpowiedzi na zainteresowanie naszych Klientów zapewniamy rozrywkę na wysokim poziomie.

W ramach naszych usług zapewniamy przede wszystkim:

 • atrakcyjną przestrzeń – nasze sale zabaw są przestronne, ciekawie zaaranżowane i dają nieograniczone możliwości w kwestii organizowania wszelkich imprez okolicznościowych, w tym również choinek firmowych,
 • ciekawe gry zabawy, rozrywki – możemy zaproponować imprezę tematyczną z obowiązującymi przebraniami, a także urozmaicenia w postaci malowania światłem, dyskoteki fluo, czy zamykania w bańce mydlanej,
 • słodki bufet, catering – dopełnieniem całości są zawsze łakocie od różnych słodyczy poprzez watę cukrową po ciepły popcorn; na indywidualne życzenie możemy zorganizować także catering i udostępnić zaplecze kuchenne
 • wizytę Mikołaja i Śnieżynek – obowiązkowym elementem każdej imprezy choinkowej jest wizyta Mikołaja, więc u nas również go nie zabraknie; może pojawić się sam lub w towarzystwie Śnieżynek, obdaruje wszystkie dzieci prezentami,
 • obsługę sali – nasi animatorzy będą obecni podczas przyjęcia, zadbają o dobry nastrój dzieci, poprowadzą poszczególne zabawy i pomogą w trudniejszych zmaganiach konkursowych,
 • dodatkowe atrakcje – uzupełnieniem Waszej imprezy choinkowej może być między innymi jazda na łyżwach, ponieważ Party4You znajduje się nad lodowiskiem; tutaj z atrakcji proponujemy także armatki śnieżne.

Bazując na naszym doświadczeniu tworzymy unikalny klimat, przyjazny dzieciom niezależnie od ich wieku. Radosna atmosfera udziela się wszystkim obecnym, dlatego nie są potrzebne dodatkowe zachęty, aby dzieci włączały się we wspólną zabawę.

anna-zatorska-klaun-01
mikolaj-z-dziecmi-01
mikolaj-choinka-01
mikolaj-mikrofon-01