Każde dziecko wyczekuje tego wyjątkowego dnia: bal karnawałowy. Najpierw trzeba obmyślić za co się przebrać. Mama kupuje albo szyje wymarzony kostium, dziewczynki są pięknie czesane, i te myśli, które nie dają spać: jak to będzie? Dzieci bardzo przeżywają takie wydarzenia, dlatego trzeba im sprostać:-)

Proponuję wspaniałą zabawę: tańce, tańce i jeszcze raz tańce przy ulubionych hitach dla dzieci. Zabawy, konkursy, atrakcje, a potem wyczekiwana wizyta Mikołaja i Śnieżynki. Wspólne zdjęcia, radość i emocje, które zostaną na długo. Choinka szkolna czy firmowa to mile spędzony czas dla całych rodzin, czas integracji i pewnej swobody. Co roku zmieniamy program oraz oprawę każdej imprezy i staramy się, aby zabawa z nami była wyjątkowa i niezapomniana.

Oferta balu karnawałowego w roku szkolnym 2016/2017: Piękne zimowe dekoracje w cenie, duuuużo animacji tanecznych, gry i zabawy, integracja, zabawa z chustą animacyjną, poczęstunek, wizyta Mikołaja i Śnieżynki, nagłośnienie, prowadzenie imprezy przez postać z bajki, animatorzy zabaw dla dzieci w kostiumach, możliwe zakupienie i zapakowanie prezentów, po ustaleniu budżetu.

Temat przewodni na zbliżający się sezon to: w świecie Disneya:-)

Nie możecie jechać do DisnayLandu? To Disnayland przyjedzie do was! Postacie z bajek, magiczna atmosfera oraz wybitna kadra. Kostiumy, niespodzianki oraz dekoracje. To wszystko sprawi, że poczujecie się jak w bajce.

Indywidualne podejście do ceny

Pod względem kosztów nie praktykujemy ani cennika usług ani cenowych pakietów imprezowych. Nie chcemy w ten sposób ograniczać naszych i Waszych możliwości. Z całej oferty atrakcji wybieramy jednak te odpowiednie dla Was także pod względem cenowym.

Ostateczna cena imprezy uwzględnia:

  • planowany przebieg imprezy,
  • Wasz budżet.

To czynniki ściśle ze sobą powiązane – możemy się dopasować do Twojego budżetu lub najpierw przedstawić możliwe pomysły na imprezę.

Przede wszystkim nie bójcie się pytać. Karnawałowa atmosfera jest możliwa także przy imprezie w wersji mini. Zachęcamy do wysyłania zapytań na adres podlasianka@op.pl.

anna zatorska klaun