Abonamenty:

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom przygotowałam ofertę specjalną dla biznesu, czyli usługi abonamentowe. Jest to ukłon w kierunku wszystkich firm, które współpracują z nami na wielu płaszczyznach: chrzty, komunie, wesela, urodziny oraz polecenia.Proponuję trzy rodzaje abonamentu:

STANDARD

w ofercie 8 godzin animacyjnych do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy, w programie: plastyka,nagłośnienie, animator w kostiumie do wyboru, pokazy baniek mydlanych, pasty balonowej, malowanie twarzy, skręcanie baloników, zabawy z chustą animacyjną, animacje taneczne, integracja, zabawy konstrukcyjne i tematyczne

OPTIMA

w ofercie 15 godzin animacyjnych do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy, w programie: plastyka, nagłośnienie, animator w kostiumie do wyboru, pokazy baniek mydlanych, pasty balonowej, malowanie twarzy, skręcanie baloników, zabawy z chustą animacyjną, animacje taneczne, integracja, zabawy konstrukcyjne i tematyczne. W cenie dodatkowo wata cukrowa i mini zamek dmuchany.

LUX

w ofercie 22 godziny animacyjnych do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy, w programie: plastyka, pokazy baniek mydlanych, pasty balonowej, malowanie twarzy, skręcanie baloników, zabawy z chustą animacyjną, animacje taneczne, integracja, zabawy konstrukcyjne i tematyczne. W cenie dodatkowo wata cukrowa, fontanna czekoladowa i oraz 2 zamki dmuchane o wym 2x3 m oraz 3x6 m, nagłośnienie, animator w kostiumie do wyboru, x-box oraz kącik maluszka.

Serdecznie zapraszam do współpracy nowe firmy, na początek dla nowych klientów proponuję pakiet MINI, w celu poznania jakości naszych usług: malowanie twarzy, skręcanie baloników, zabawy z chustą animacyjną, plastyka, taniec, w sumie 6 godzin zabaw animacyjnych..

W zależności od budżetu jakim dysponujecie państwo , albo indywidualnych potrzeb, z radością podejmę się sprostania państwa wymaganiom zarówno w zakresie usług jak i ich finansowania. We wszelkich rozliczeniach uwzględniam rozliczenia barterowe, które z pewnością pomogą państwu podnieść jakość świadczonych przez państwa firmę usług, a jednocześnie nie nadwyrężą budżetu.

Zapraszam do kontaktów biznesowych bezpośrednio:

podlasianka@op.pl
lub
504 325 761
Anna Zatorska.

Anna Zatorska Oferta piknikowa