Atrakcje dla dzieci – oferta

Urodziny

Urodziny

Bale karnawałowe, choinki szkolne i firmowe

Bale karnawałowe, choinki szkolne i firmowe

Organizacja imprez i eventów

Organizacja imprez i eventów

Wizyta magika

Wizyta magika

Moc atrakcji dla dzieci zawsze z Tobą

Być może właśnie szukasz pomysłu na kinderbal lub po prostu chcesz zagospodarować dzieciom czas podczas uroczystości rodzinnej (wesela, chrzcin, komunii). Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu. Oferowane przez nas atrakcje dla dzieci wprawiają w zachwyt uczestników w różnym wieku. Z nami będzie wesoło, kolorowo i tak, jak lubią dzieci.

Punkt wyjścia - najpopularniejsze atrakcje dla dzieci

Na początek chcielibyśmy Cię poznać, posłuchać o potrzebach Twoich i dzieci. Razem z moim zespołem jesteśmy gotowi wyczarować dla Twojego dziecka świat wróżek, elfów lub podróżników i piratów, a przede wszystkim świat dobrej zabawy. Znajdzie się w nim miejsce dla muzyki, plastyki, tańców i bałaganu, którego się obawiasz na co dzień.

Możesz wybierać m.in. z takich atrakcji jak:

Atrakcje mogą być dowolnie modyfikowane na potrzeby Twoje i Twojego dziecka. Wyobraźnia i wiedza naszych animatorów na temat dzieci, ale też ogromna intuicja pozwalają stworzyć przestrzeń zabawy w każdym otoczeniu.

Chcesz zobaczyć, jak to działa? Zajrzyj do galerii filmów z naszymi realizacjami.

Atrakcje nigdy się nie kończą

Nie udało Ci się znaleźć tutaj odpowiedniej propozycji? To nie znaczy, że jej nie ma w naszej ofercie. Dobrze wiemy, że w świecie dzieci zabawa to niekończąca się historia, którą trudno tu opisać. Opowiedz nam o swoich pomysłach, a my znajdziemy rozwiązanie. Nasza oferta jest tak bogata, na ile pozwala wyobraźnia. Realizowaliśmy już nawet pozornie niemożliwe pomysły.

Od lat tworzymy wyjątkowy świat zabawy w Białymstoku i na całym Podlasiu. Regularnie szkolimy się z nowości. Ja i moi animatorzy możemy śmiało nazwać się ekspertami od dziecięcych uśmiechów.

Sprawdź nas podczas imprezy prywatnej lub firmowej. Nasze atrakcje dla dzieci to propozycja nie tylko na urodziny czy przyjęcia rodzinne. Zajmujemy się maluchami również podczas festynów lub otwarć sklepów.

Zapytania możesz kierować na podlasianka@op.pl